Generační výměna ve společnosti Zeltverleih Mehlhose

Společnost Zeltverleih Mehlhose GmbH bude s novým vedením a novým impulsem pokračovat v rozvoji hornolužického odborníka na stany a haly.

K 1. lednu 2017 došlo ke změně v čele vedení společnosti Zeltverleih Mehlhose GmbH. Po mnoha letech úspěšného rozvoje společnosti předal její zakladatel Christian Mehlhose vedení společnosti svému důvěryhodnému a dlouholetému zaměstnanci Sebastianu Schwärovi. To znamená nejen to, že generace zakladatelů ustupuje, ale také to, že se otevírají „mladší“ perspektivy.

Název společnosti „Zeltverleih Mehlhose“ a zaměření na stany a haly zůstávají zachovány.

Kromě zavedeného názvu společnosti zůstává obchodní zaměření naší společnosti stejné. Široká nabídka výrobků sahá od skladovacích stanů na míru až po flexibilní průmyslové stany, od pevných ocelových hal až po skladovací haly ve variabilním provedení. Pod heslem „Alles was Zelt“ se bude i nadále dělat vše pro mnoho spokojených zákazníků z různých odvětví a regionů, aby byl zajištěn další úspěch společnosti. Za tímto účelem bude zintenzivněn servis kolem stanu a pozornost bude zaměřena na sousední trhy na východě.

S osvědčenými partnery na vaší straně

Začínáme novou etapu naší společnosti se spolehlivými partnery po boku. Kromě EVG Ostsächsische Meisterbetriebe des Holzhandwerks a Handelshof se žitavská reklamní agentura ZH2 stará o to, aby naše nabídky – i pro nové zákazníky nebo partnery – byly ještě viditelnější a atraktivnější.

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.