Mehlhose instaluje Haltec AluflexPlus jako oficiální partner

Jako oficiální partner významného německého výrobce hal HALTEC mohla společnost Zeltverleih Mehlhose nedávno realizovat projekt s novým typem haly Aluflex.Plus pro zákazníka v České republice. Úkolem bylo postavit v co nejkratší době mimořádně velké a zároveň stabilní sklady pro automobilový průmysl. Navzdory velkým potřebným plochám byla nutná vysoká stabilita a zatížení sněhem přesahující 100 kg/m2. Realizaci umožnilo použití halového systému Aluflex.Plus, v němž je použit nově vyvinutý, speciálně vyztužený hliníkový profil.

Nově vyvinutá konstrukce umožnila společnosti Zeltverleih Mehlhose postavit několik hal s okapovou výškou 7 metrů a délkou až 90 metrů, některé z nich ve dvoulodní konstrukci. Při celkové ploše přes 4000 m2 trvala celá instalace projektu pouhých osm týdnů.

Pro ochranu uskladněného zboží bylo obložení stěn vyrobeno z trapézových ocelových profilů a střešní krytina byla realizována z nehořlavých PVC plachet. Těžké rolety z trapézových ocelových profilů zajišťují dodatečnou bezpečnost a mobilitu. Vysoké staticky prokázané zatížení, které nový systém haly zaručuje, potvrdil také Výzkumný a zkušební ústav materiálů BTU Cottbus.

Půjčovna stanů Mehlhose Haltec Aluflex

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.