Možnosti upevnění pro průmyslové stany a sklady

Jak zajistit bezpečnost při zabezpečení skladovacích stanů nebo průmyslových hal?

Při montáži nebo stavbě ocelových hal a skladů, skladovacích stanů nebo průmyslových stanů si obvykle můžete vybrat z různých možností upevnění. Protože jedno musí být u těchto pokojových řešení vždy jisté: stabilita – po celou dobu jejich životnosti. Ale který typ upevnění nebo které upevňovací prvky jsou vlastně nejvhodnější pro ten který typ stanu nebo haly?

Pokyny a omezení pro průmyslové stany a skladovací stany

V zásadě platí určité pokyny nebo povolovací postupy – zejména pro průmyslové stany, skladovací stany nebo dokonce stany pro akce větších rozměrů. Kromě statických a konstrukčních požadavků mohou hrát roli také regionální nebo meteorologické faktory. Patří mezi ně i předpisy pro dočasné stavby, mezi něž patří skladovací stany a průmyslové stany. Potenciální lokality v Německu jsou rozděleny do různých větrných zón (1-4). Například na německých ostrovech nebo podél pobřeží do vzdálenosti pěti kilometrů do vnitrozemí se nesmí stavět žádné takové stany. Ve vnitrozemí platí také jiná větrná pásma.

Jak zajistím, aby byly průmyslové stany a skladovací stany bezpečně upevněny?

Nejdůležitějším kritériem pro výběr správné možnosti upevnění průmyslových a skladovacích stanů je především stávající povrch. V závislosti na stávajícím zhutnění podloží nebo použitém materiálu se nakonec použijí zemní hřeby, těžké kotvy nebo betonová závaží. Zemní kolíky a závaží se obvykle používají pro trávu, štěrk, asfalt, zeminu a dlažbu, zatímco pro betonové povrchy se dodatečně nebo volitelně používají těžké kotvy. Je třeba také zvážit, zda pod místem instalace nevede nějaké přívodní vedení apod. V tomto případě by kotvení pomocí kolíků nebylo vhodné. Pokud jsou použita betonová závaží, musí splňovat statické specifikace, které jsou pro každý typ stanu – skladovací stan nebo průmyslový stan – navrženy jinak.

Jak zajistit bezpečné upevnění ocelových hal a skladů?

Pro skladovací haly a ocelové haly platí podobná kritéria jako pro výše uvedené průmyslové stany a skladovací stany, i když tyto haly samozřejmě často musí splňovat další požadavky vzhledem ke své hmotnosti, konstrukci nebo jiným faktorům. Podklad nebo podloží musí mít například kotevní únosnost nebo tlak na půdu přibližně 250 KN/m2. Pro sklady a ocelové haly se obvykle doporučuje kombinace upevňovacích prvků, jako jsou zemní hřebíky a silové kotvy. V každém případě je důležité, aby byl dostupný stavební pozemek rovný, dobře zpevněný a v zásadě vhodný pro výstavbu.

Závěr: Správné odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti pro profesionální montáž nebo flexibilní výstavbu ocelových hal a skladů, skladovacích stanů nebo průmyslových stanů jsou důležité zejména v případě „bezpečného upevnění“. Promluvte si s námi o tom, co pro vás a vaše bezpečné řešení můžeme udělat my v Mehlhose Tent Hire!

Výstavba průmyslových stanů-větrných zón v Německu
Větrné zóny v Německu

Možnost použití plachet: izolace a klimatizace

Pokud je to pro váš skladovací prostor nezbytné, lze průmyslové stany a skladovací stany plánovat také s klimatizací. K tomuto účelu nabízí společnost Zeltverleih Mehlhose speciální dvouvrstvé plachty z PVC. Tyto plachty jsou pevnější a silnější a mají uvnitř zabudované vzduchové komory. Stagnující vzduch je velmi špatným vodičem teploty, takže malé vzduchové komory slouží jako dobrá izolace proti teplu a chladu. To znamená, že termální haly lze realizovat s vhodnými klimatizačními jednotkami a příslušenstvím (rovněž k dispozici u Mehlhose Tent Hire).
Závěr: PVC plachty z těžké tkaniny od společnosti Zeltverleih Mehlhose jsou optimální kombinací stability a flexibility, vhodnou pro širokou škálu použití. Při správném používání vydrží mnoho let.
A pokud se něco stane, plachty lze rychle vyměnit nebo dokonce opravit.

Máte dotazy k našim plachtám z PVC, oblastem použití, speciálním barvám nebo příslušenství?
Pak nás nezávazně kontaktujte:

Jednoduše použijte náš pohodlný kontaktní formulář nebo nám zavolejte na číslo 035875 – 60024.

Půjčovna stanů Mehlhose kotvení upevnění průmyslových stanů

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.