Naše topné systémy: Aby vaše zboží a zaměstnanci nezmrzli.

Naše mobilní topné systémy zajistí teplo ve vašich halách nebo stanech – pouhým stisknutím tlačítka!

V některých částech Německa je již několik týdnů zima a s ní i venkovní teploty pod bodem mrazu. To může mít drastický dopad na citlivé zboží.
Existuje však řešení: mobilní ohřívače!

Od malého skladovacího stanu až po velkou lehkou halu

Nezáleží na tom, zda se jedná o lehké haly, skladovací stany, zastřešení staveniště, veletržní a výstavní stany nebo zdravotnické stany. Když je potřeba mobilní a výkonný topný výkon, naše topidla přivedou potřebné teplo na správná místa.
Náš sortiment zahrnuje elektrické ohřívače pro vytápění spíše malých ploch až po spolehlivé olejové topné systémy pro střední a velké haly. Olejové topné systémy lze flexibilně instalovat a provozovat uvnitř nebo vně haly. Díky důmyslným systémům přenosu tepla přesvědčí naše topné systémy i ve velkých průmyslových budovách a skladech svou překvapivě nízkou spotřebou. A pokud je třeba maximalizovat provozní dobu, je pro naše olejové topné systémy k dispozici také modulární, rozšiřitelný a na údržbu nenáročný systém nádrží.

Snadný a rychlý pronájem topných systémů

Velmi důležité: Naše mobilní topné systémy lze bez problémů pronajmout! Délku trvání určujete individuálně. Díky našemu konceptu pronájmu můžete jako zákazník využívat nespočet výhod. Rádi vám osobně vysvětlíme, co přesně to je a jaký topný systém je pro vaši halu nejvhodnější. Pro sjednání konzultace stačí použít náš kontaktní formulář.

Půjčovna stanů Mehlhose topný systém tepelně izolované haly

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.