Navzdory COVID-19: Jsme tu pro vás!

Rok 2020 byl zatím zastíněn všudypřítomným koronavirem. Od začátku roku, kdy se v Německu rozšířila, se řada oblastí každodenního života dočasně zcela zastavila. Krize způsobená koronavirem byla pro naši společnost také výzvou, kterou musela překonat: Bylo nutné začlenit distanční předpisy, hygienická opatření a dokonce i sledování kontaktů do stávajících obchodních procesů a pracovních postupů.

Výhody v řízení projektů a procesů díky digitalizaci

Mnoho pracovních postupů a obchodních procesů v naší společnosti bylo nutné v některých případech upravit pouze okrajově. Vzhledem k tomu, že mnoho věcí již lze zpracovávat digitálně, nebyl pro nás přechod na nový systém příliš obtížný. Již v roce 2018 se podařilo s využitím nejmodernějších technologií nastartovat další vývoj směrem k decentralizovanému řízení společnosti. Od té doby jsme díky vzdáleným pracovištím a domácím kancelářím schopni rychle reagovat na poptávky zákazníků po průmyslových a skladovacích stanech bez ohledu na jejich umístění a pohotově a individuálně reagovat na jejich požadavky. Všechny dokumenty jsou rovněž zpřístupněny všem příslušným zaměstnancům v režimu just-in-time s nejvyšší úrovní ochrany údajů.

Dodávka a montáž stanů a halových systémů je zaručena v termínu.

Ale i v případě dodání a montáže po úspěšném uvedení projektu stanu nebo haly do provozu jsme vám k dispozici s našimi obvyklými vysokými standardy včasnosti dodání a spolehlivosti montáže: naše logistické oddělení nebo naše logistická síť dodává na příslušné místo montáže s co nejmenším kontaktem. Tam provádějí montáž stanů a halové soustavy s obvyklou vysokou úrovní, přesností a spolehlivostí zavedené montážní týmy, jejichž složení zůstává z velké části stejné. Tyto montážní týmy jsou pravidelně školeny o aktuálních pravidlech prevence. Práce na staveništi probíhají v souladu se závaznými hygienickými a distančními předpisy. Tímto způsobem zaručujeme ochranu zdraví našich zákazníků na staveništi i našich zaměstnanců.

Od bodu A pro poptávku až po bod Z pro montáž stanu jsme tu pro vás v osvědčené síle navzdory všem omezením! Máte-li jakékoli dotazy k našim nabídkám nebo hygienickým opatřením, kontaktujte nás: společně najdeme to správné řešení pro váš stan a halu.
Přejeme vám v tomto období vše nejlepší a zůstaňte prosím zdraví! Váš tým ZVM – Zeltverleih Mehlhose GmbH

Testovací stany COVID půjčovna stanů Mehlhose

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.