Nové trhy na dohled: Česká republika a Polsko

Poptávka po průmyslových stanech a ocelových halách roste i v sousedních zemích.

Naše společnost působí již řadu let také u našich východních sousedů v Polsku a České republice. Díky naší poloze v příhraničním trojúhelníku se nám zde již podařilo úspěšně získat a realizovat zakázky. Poptávka po flexibilně nasaditelných a rychle dostupných průmyslových, stavebních a skladovacích stanech se pravděpodobně zvýší i v sousedních regionech.
Jako společnost chceme v budoucnu optimalizovat naši reakci na tuto situaci. K tomu nás předurčuje nejen naše geografická poloha zkušeného dodavatele průmyslových a skladovacích stanů v příhraničním trojúhelníku, ale také možnost získat všechny služby rychle a spolehlivě z jednoho zdroje.

Do našeho týmu přichází nový obchodní zástupce

Tuto výhodu bychom rádi dále rozšířili. Především v České republice chceme lépe prodávat naše nabídky pronájmu a prodeje stanů a ocelových hal. Nedávno se nám podařilo přijmout nového českého zaměstnance, abychom překonali stávající jazykové bariéry. Jako kompetentní kontaktní osoba bude poskytovat cílenou podporu pro místní trh a aktivně posilovat náš tým jako obchodní zástupce v oblasti akvizice a poradenství zákazníkům.

Těšíme se na dobrou spolupráci a mnoho spokojených zákazníků!

Půjčovna stanů Mehlhose company Oblasti použití

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.