Kompletně tepelně izolovaná hala pro dodavatele automobilového průmyslu

Informace o projektu

Skladovací hala/ kompletně zateplená hala
Zisk prostoru: 1716 m²
Šířka / délka: Sněhové zatížení: 250 kN/m² Rozměry: 22,00 m / 78,00 m

skladovací stan-nezateplená hala-vrata
Dodavatel v automobilovém průmyslu potřeboval tepelně izolovanou halu, která by sloužila jako dočasný sklad. Zvláštním požadavkem bylo, aby hala odolala drsným povětrnostním podmínkám v Bavorském lese, zejména vysokému zatížení sněhem.
Bayerischer Wald Lagerhalle Aufbau Mehlhose
Pro splnění těchto požadavků jsme navrhli a realizovali halu o rozměrech 22 x 78 metrů s výškou boční stěny 7 metrů. Použitím sendvičových panelů se nám podařilo zajistit optimální tepelnou izolaci a zároveň trvanlivost a stabilitu konstrukce.
Bayerischer Wald Lagerhalle Aufbau Zeltverleih Mehlhose
Zvláštní pozornost jsme věnovali konstrukci střechy. S dvojitou plachtou, která se skládá z vnitřní a vnější plachty, se nám podařilo dosáhnout dodatečné úrovně tepelné izolace a odolnosti proti povětrnostním vlivům. Robustní konstrukce haly umožňuje odolat zatížení sněhem až 250 kN. Tato specifická konstrukce zajišťuje nejen efektivní provoz, ale také bezpečnost zaměstnanců a zboží uloženého v hale.
Bayerischer Wald Lagerhalle Zeltverleih Mehlhose
Tepelná hala sloužila jako mezisklad a osvědčila se při používání. Poskytovala dostatek prostoru pro skladování různých automobilových dílů a tepelná izolace pomáhala udržovat kvalitu skladovaných výrobků.
Bayerischer Wald Lagerhalle Aufbau Zeltverleih Mehlhose2
Kromě toho byla montáž a demontáž haly jednoduchá a efektivní, takže ji bylo možné v případě potřeby snadno přemístit na jiné místo. To umožňuje vysokou míru flexibility a přizpůsobivosti měnícím se potřebám zákazníka.

Další odkazy

Stan na staveništi pro stavbu trati

Informace o projektu Posuvný stan na staveništi Zisk prostoru: 5000 m² Šířka / délka: 25,00 m / 200,00 mJedna z největších evropských stavebních společností potřebovala stan pro stavbu kolejí. Společnost Zeltverleih Mehlhose spolehlivě dodala vhodný a robustní stan...

číst více

Výstavní halu v Löbau nahradí markýza

Informace o projektu Pět stanů, každý s Další prostor: 880 m² Šířka / délka: 16,00 m / 55,00 mSpolečnost Zeltverleih Mehlhose byla zodpovědná za velký, působivý projekt na veletrhu Konventa v Löbau. Tento veletrh je důležitou událostí v každoročním kalendáři...

číst více

skladovací hala v Lipsku

Informace o projektu Skladovací hala získaný prostor: 375 m² šířka / délka: 15,00 m / 25,00 m okapová výška: 5,40 m sněhové zatížení: 75 kN/m²V Lipsku vznikl požadavek na zvětšení skladovacího prostoru. Požadavek byl jasný: robustní, prostorná a počasí odolná...

číst více