Lehké haly v České republice

Informace o projektu

Zisk prostoru: 5380 m²
Šířka / délka: 20,00 m / 85,00 m
Výška bočnice / výška hřebene: 7,00 m / 9,68 m
Zatížení sněhem: 1,40 kN/m²

Leichtbauhalle Tschechien

Při návrhu skladovacích hal byl kladen velký důraz na optimalizaci nákladní dopravy. Rozsáhlé posuvné dveře umožňují vjezd a výjezd velkých vozidel. To znamená, že veškerý provoz nákladních vozidel a vysokozdvižných vozíků probíhá uvnitř haly. Zboží tak zůstává během nakládky a vykládky vždy suché. Dostatečné světlo v halách zajišťuje průsvitná střešní krytina, která během dne vytváří prostředí podobné dennímu světlu – ideální pro snížení rizika úrazu a nákladů na energii. Pronajímatelné a obzvláště přizpůsobivé Zvláštností tohoto projektu je, že haly mohly být kompletně dodány a postaveny během pouhých sedmi týdnů. To bylo možné díky výkonnému fondu půjčoven Mehlhose s více než 600 000 dostupnými položkami. Na konci doby pronájmu se zákazník může rozhodnout, zda ji prodlouží, převezme nebo demontuje. Ukotvení hal pomocí zemních kotev dokonce umožňuje jejich demontáž prakticky beze zbytku.

Mehlhose Referenzen Lagerhalle Tschechien 4

Dvě lehké haly byly navrženy tak, aby se vytvořil ještě větší prostor, a jsou na jedné dlouhé straně přímo spojeny. To zvyšuje flexibilitu při plánování tras. PVC žlab uprostřed spojuje obě lehké haly a odvádí dešťovou vodu ven.

Mehlhose Referenzen Lagerhalle Tschechien 3

Haly jsou dimenzovány tak, aby v nich mohl probíhat veškerý přepravní provoz. Nakládání a vykládání nasucho je možné kdykoli.

Mehlhose Referenzen Lagerhalle Tschechien 1

Rozsáhlé posuvné dveře umožňují vjezd a výjezd i velkým vozidlům. Kromě toho jsou nenáročné na údržbu a snadno se ovládají díky pojezdovým kolejnicím a válečkům s kuličkovými ložisky.

Mehlhose Referenzen Lagerhalle Tschechien 2

Jednoduché ukotvení pomocí zemních kotev eliminovalo nutnost nákladných základových prací, čímž se ušetřily značné stavební náklady. Zemní kotvy lze na konci doby pronájmu odstranit prakticky beze zbytku.

Další odkazy

Stan na staveništi pro stavbu trati

Informace o projektu Posuvný stan na staveništi Zisk prostoru: 5000 m² Šířka / délka: 25,00 m / 200,00 mJedna z největších evropských stavebních společností potřebovala stan pro stavbu kolejí. Společnost Zeltverleih Mehlhose spolehlivě dodala vhodný a robustní stan...

číst více

Výstavní halu v Löbau nahradí markýza

Informace o projektu Pět stanů, každý s Další prostor: 880 m² Šířka / délka: 16,00 m / 55,00 mSpolečnost Zeltverleih Mehlhose byla zodpovědná za velký, působivý projekt na veletrhu Konventa v Löbau. Tento veletrh je důležitou událostí v každoročním kalendáři...

číst více

skladovací hala v Lipsku

Informace o projektu Skladovací hala získaný prostor: 375 m² šířka / délka: 15,00 m / 25,00 m okapová výška: 5,40 m sněhové zatížení: 75 kN/m²V Lipsku vznikl požadavek na zvětšení skladovacího prostoru. Požadavek byl jasný: robustní, prostorná a počasí odolná...

číst více