Skladovací hala pro stroje a zařízení

Informace o projektu

Sklad/nezateplená hala
Zisk prostoru: 1500 m²
Šířka / délka:
Sněhové zatížení: 1,40 kN/m²

skladovací stan-nezateplená hala-vrata
Pro výrobce strojů a zařízení jsme stáli před úkolem najít rychlé a efektivní řešení akutního prostorového problému. Požadavky byly jasné: bylo třeba vytvořit dostatečně velký prostor, který by pokryl rozsáhlé skladovací potřeby společnosti. Naše nezateplená hala o rozměrech 30 x 50 metrů je zde optimálním řešením a nabízí dostatečný prostor pro požadovanou skladovací plochu.
Aufbau Lagerhalle Zeltverleih Mehlhose
Celý proces, od plánování až po dokončení, probíhal s maximální péčí a s ohledem na všechny specifické požadavky klienta. Stavba skladu proběhla během pouhých tří dnů.
Lagerhalle Beschwerung Beton
Vzhledem k podloží zde nebylo možné použít zemní hřeby ani podobné kotvy. Proto bylo zatížení provedeno pomocí betonových bloků.
Aufbau Lagerhalle Kalthalle

Váš obsah patří sem. Tento text můžete upravit nebo odstranit v řádku nebo v nastavení modulu Obsah. Každý aspekt tohoto obsahu můžete také nastylovat v nastavení modulu Design a dokonce na tento text použít vlastní CSS v pokročilém nastavení modulu.

Aufbau Lagerhalle Zeltverleih Mehlose oben
Nezateplená hala nejenže poskytla zákazníkovi dodatečný úložný prostor, který potřeboval, ale také předčila očekávání díky své robustní konstrukci a odolnosti.

Další odkazy

Stan na staveništi pro stavbu trati

Informace o projektu Posuvný stan na staveništi Zisk prostoru: 5000 m² Šířka / délka: 25,00 m / 200,00 mJedna z největších evropských stavebních společností potřebovala stan pro stavbu kolejí. Společnost Zeltverleih Mehlhose spolehlivě dodala vhodný a robustní stan...

číst více

Výstavní halu v Löbau nahradí markýza

Informace o projektu Pět stanů, každý s Další prostor: 880 m² Šířka / délka: 16,00 m / 55,00 mSpolečnost Zeltverleih Mehlhose byla zodpovědná za velký, působivý projekt na veletrhu Konventa v Löbau. Tento veletrh je důležitou událostí v každoročním kalendáři...

číst více

skladovací hala v Lipsku

Informace o projektu Skladovací hala získaný prostor: 375 m² šířka / délka: 15,00 m / 25,00 m okapová výška: 5,40 m sněhové zatížení: 75 kN/m²V Lipsku vznikl požadavek na zvětšení skladovacího prostoru. Požadavek byl jasný: robustní, prostorná a počasí odolná...

číst více