Stan na staveništi pro stavbu trati

Informace o projektu

Posuvný stan na staveništi
Zisk prostoru: 5000 m²
Šířka / délka: 25,00 m / 200,00 m

staveništní stan - oprava silnice
Jedna z největších evropských stavebních společností potřebovala stan pro stavbu kolejí. Společnost Zeltverleih Mehlhose spolehlivě dodala vhodný a robustní stan pro staveniště o rozměrech 25 x 200 metrů, který odolal i zimním povětrnostním podmínkám.
Baustellenzelt Gleisbau Zeltverleih Mehlhose2
Trať, která byla umístěna na stabilních základech, vyžadovala zvláštní přístup kvůli bažinatému podloží. Dalším problémem bylo snížení hladiny vody.
Baustellenzelt Gleisbau Zeltverleih Mehlhose3
Stan nabízel dostatek prostoru pro práci. Naše konstrukce umožnila flexibilní montáž a demontáž pro flexibilní staveniště. Díky tomu bylo možné realizovat nepřetržitý převod 400 m bez přerušení. Tento proces se opakoval ve čtvrtletních intervalech, což podtrhuje vysokou flexibilitu a výkonnost našich stanových konstrukcí.

Další odkazy

Výstavní halu v Löbau nahradí markýza

Informace o projektu Pět stanů, každý s Další prostor: 880 m² Šířka / délka: 16,00 m / 55,00 mSpolečnost Zeltverleih Mehlhose byla zodpovědná za velký, působivý projekt na veletrhu Konventa v Löbau. Tento veletrh je důležitou událostí v každoročním kalendáři...

číst více

skladovací hala v Lipsku

Informace o projektu Skladovací hala získaný prostor: 375 m² šířka / délka: 15,00 m / 25,00 m okapová výška: 5,40 m sněhové zatížení: 75 kN/m²V Lipsku vznikl požadavek na zvětšení skladovacího prostoru. Požadavek byl jasný: robustní, prostorná a počasí odolná...

číst více