Výstavní halu v Löbau nahradí markýza

Informace o projektu

Pět stanů, každý s
Další prostor: 880 m²
Šířka / délka: 16,00 m / 55,00 m

Pronájem stanů Mehlhose pro obce
Společnost Zeltverleih Mehlhose byla zodpovědná za velký, působivý projekt na veletrhu Konventa v Löbau. Tento veletrh je důležitou událostí v každoročním kalendáři společnosti Löbau a nyní se koná ve velké výstavní hale. Než byla výstavní hala postavena, byli jsme vyzváni, abychom zajistili vhodnou alternativu.
Festzelt Messehalle Loebau Zeltverleih Mehlhose
Naším řešením byla řada pěti velkých stanů postavených vedle sebe a propojených tak, aby vytvořily prostor a kapacitu výstavní haly. Každý z těchto stanů měřil 16 metrů na šířku a 55 metrů na délku, čímž vznikla dostatečně velká krytá plocha, která byla atraktivní a funkční jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky.
Festzelt Messe Loebau Zeltverleih Mehlhose
Vybavení stanů bylo nezbytným prvkem pro vhodnou reprezentaci veletrhu Konventa a vytvoření atraktivního a funkčního prostředí pro vystavovatele a návštěvníky. Každý stan byl vybaven dřevěnou podlážkou, která nejenže poskytla stabilní a rovný povrch pro výstavní stánky, ale také přispěla k estetickému vzhledu interiéru. Kromě toho stany skvěle osvětlovaly elegantní kulové lampy.
Více informací o příslušenství a vybavení najdete zde.

Další odkazy

Stan na staveništi pro stavbu trati

Informace o projektu Posuvný stan na staveništi Zisk prostoru: 5000 m² Šířka / délka: 25,00 m / 200,00 mJedna z největších evropských stavebních společností potřebovala stan pro stavbu kolejí. Společnost Zeltverleih Mehlhose spolehlivě dodala vhodný a robustní stan...

číst více

skladovací hala v Lipsku

Informace o projektu Skladovací hala získaný prostor: 375 m² šířka / délka: 15,00 m / 25,00 m okapová výška: 5,40 m sněhové zatížení: 75 kN/m²V Lipsku vznikl požadavek na zvětšení skladovacího prostoru. Požadavek byl jasný: robustní, prostorná a počasí odolná...

číst více