Pronájem skladovacích stanů jednoduše – 2. část: Naše nabídka

Poté, co jsme si v prvním díle našeho seriálu ukázali, co je třeba zvážit před zřízením skladovacího stanu, přejdeme k přípravě cenové nabídky. Nabídku od nás obvykle obdržíte do několika dnů. Pokud je třeba předem vyjasnit mnoho bodů a je doporučena kontrola na místě, tvorba se odloží pouze o několik dní. Obvykle však celý proces netrvá déle než týden. Jakmile se vyjasní podmínky na místě, nestojí vašemu projektu skladovacího stanu nic v cestě. V nabídce jsou zahrnuty následující možnosti, které je třeba předem objasnit:

Typ a velikost skladovacího stanu

V závislosti na zamýšleném použití skladovacího stanu lze uvažovat o zateplených nebo nezateplených variantách. Neizolované skladovací stany se mohou skládat výhradně z pevných plachet z těžké tkaniny nebo mohou mít stěny z trapézových ocelových plechů. Izolované skladovací stany mají stěny z izolovaných sendvičových panelů a těžké střešní plachty s integrovaným vzduchovým polštářem pro izolaci.

Máte možnost volby velikosti: od malého skladovacího stanu až po velkou halu s rozpětím až 30 metrů a více – dokonce s několika uličkami – vše je možné. Délku skladovacích stanů lze libovolně zvolit v rastru (obvykle 3 nebo 5 metrů). Důležité je také předem si ujasnit počet a umístění vjezdů, stejně jako počet, umístění a typ požadovaných bran.

Platební modely a způsoby platby

Jak již bylo zmíněno, pronájem skladovacího stanu je nejčastěji využívanou formou rozšíření skladu. Kromě toho nabízíme také možnost nákupu na splátky a nákupu.

Pronájem skladovacího stanu

Hlavním faktorem, který určuje nabídku, je doba trvání pronájmu. Nabízíme pronájem na 1 až 3 měsíce, 6 měsíců, 12 měsíců, 24 měsíců a déle. Existují také případy, kdy si zákazníci od nás pronajali skladovací stany na několik let. Výhodou pro zákazníka je stálá, pravidelná, a tudíž předvídatelná výše nákladů. Je také možné přizpůsobit dobu pronájmu – stačí nás kontaktovat.

Pronájem stanů Mehlhose Průmyslové haly k pronájmu

Nákup na splátky

Pokud si naši zákazníci během pronájmu náhle uvědomí, že by chtěli skladovací stan používat trvale, je zde možnost nákupu na splátky. Zůstatkovou hodnotu vypočítáme v závislosti na celkové ceně skladovacího stanu a již zaplacených splátkách pronájmu. Skladovací stan si pak můžete zakoupit natrvalo. Nákup na splátky lze flexibilně využívat po celou dobu trvání pronájmu – rozhodnutí o koupi není vždy učiněno předem. V takovém případě doporučujeme

Nákup skladovacího stanu
Pokud od počátku uvažujete o trvalém používání přístavby skladu, můžete si ji také zakoupit. Upozorňujeme však, že se obvykle jedná o poměrně velkou investici, jejíž výhody a nevýhody je třeba zvážit.

Speciální vybavení a dodatečné náklady

Cenová nabídka zahrnuje také náklady na dopravu materiálu na místo montáže a případné náklady na montáž. V závislosti na tom, kolik vašich zaměstnanců může montáž podporovat, to může například snížit náklady na montáž. To samozřejmě platí i pro náklady na demontáž na konci doby pronájmu.

Nepovinné doplňky, které musí být zahrnuty v nabídce, jsou např.

  • Požadovaná podlaha (např. u skladovacích stanů používaných pro prodej)
  • Osvětlení, klimatizace, speciální dveře (např. rolety).
  • Balasty (betonová závaží, která se používají v případě, že není možné použít hřebíky nebo hmoždinky).
  • Speciální konstrukce (např. pro svahy / nerovné povrchy)

Jak vidíte, v nabídce je také řada bodů, které je třeba předem zaznamenat a vyjasnit. Ve třetí části se podíváme na dodání a montáž vašeho skladovacího stanu!

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.