Rolety: plníme přání zákazníků

Funkční rolety jsou stále na vzestupu. Jsou žádané zejména pro průmyslové haly na míru nebo větší skladovací stany. Ať už v rychlém provedení s působivě pevným otevíracím a zavíracím mechanismem, nebo s automatickým či rádiovým ovládáním – cokoli si zákazník přeje, je obvykle možné.

Rolety na míru pro individuální řešení hal a stanů

Kromě určitých standardních rozměrů můžeme nabídnout i řešení na míru. Na rozdíl od jiných řešení, jako jsou vrata nahoru a dolů nebo sekční vrata, šetří rolety díky svému mechanismu mnoho místa, které je pak k dispozici pro jiné účely a neomezuje skladovací kapacitu. Kromě toho rolety často dodávají mimořádně stabilní nádech každé konstrukci průmyslových hal, skladovacích stanů nebo jiných řešení.

Dveře vhodné pro všechny průmyslové požadavky

Závěr: Pro použití rolet jsou rozhodující různá kritéria. Patří mezi ně kvalitní pohon, spolehlivý plynulý chod a pohodlné možnosti ovládání. Kromě dalších volitelných užitných vlastností nebo požadovaných rozměrů nabízejí zajímavou možnost vybavení průmyslových hal, skladových stanů nebo jiných typů stanů, které se obecně používají v průmyslu, stavebnictví nebo obchodu.

Pronájem stanů Mehlhose Rolltor Industrie

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.