Silná práce pro silné chlapy

Máte zkušenosti s prací mistra/montéra a rádi byste přijali nové výzvy? Hledáte novou perspektivu? Pak je ZVM – Zeltverleih Mehlhose GmbH tím pravým místem pro vás!

Odbornost, zkušenosti a kvalita v oblasti řešení stanů a hal

ZVM Zeltverleih Mehlhose GmbH je středně velká firma ze Saska, která se prosadila po celé Evropě v oblasti plánování, dodávek a výstavby stanů všeho druhu, včetně poradenství, plánování a realizace individuálních průmyslových stanů, skladovacích stanů, oplocení stavenišť a termálních hal. Své zákazníky máme vždy na očích a již 25 let je přesvědčujeme svými odbornými znalostmi a kvalitou. Tyto hodnoty oceňují nejen naši klienti, ale také naši zaměstnanci – bez motivovaných, kvalifikovaných a přátelských zaměstnanců bychom nebyli schopni plnit vysoké standardy, které si sami klademe.

Hledáme proto s okamžitou platností předáky/pomocníky při montáži a přepravě stanů a skladů.

Co vám nabízíme

Nabízíme vám stálou pozici na plný úvazek s nadprůměrným platem podle kvalifikace. Náš motivovaný tým vás provede novou prací v kolegiální pracovní atmosféře… a nenechá vás ani naše zákazníky na dešti.

Co očekáváme

  • Schopnost pracovat v týmu, tj. flexibilita, zodpovědnost, komunikativnost.
  • Řemeslné dovednosti – ideální je vzdělání v hlavních stavebních oborech.
  • Připraveno k montáži v celém Německu
  • Vlastnictví řidičského průkazu na vysokozdvižný vozík, řidičského průkazu CCE a řidičského průkazu na osobní automobil.

Pokud máte zájem, zašlete nám prosím svou podrobnou žádost neprodleně a výhradně e-mailem na následující e-mailovou adresu:

bewerbung@zeltverleih-mehlhose.de

Upozornění: V úvahu budou brány pouze žádosti s kompletním motivačním dopisem a životopisem.

Půjčovna stanů Mehlhose Kariéra montáž

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.