stany a haly jako centra pro očkování proti koronaviru, která lze rychle zřídit.

Jako jeden z odborníků na stanové a halové systémy má Mehlhose pro každého zákazníka připraveno individuální řešení, které lze rychle a profesionálně postavit. Ke každé výzvě přistupujeme s orientací na řešení a praktický přístup a nabízíme vhodné systémy místností, které jsou rychle a flexibilně připraveny k použití.

Naše stany a haly již v minulosti sloužily jako mobilní sklady léků a zdravotnická zařízení. Díky našim zkušenostem v tomto segmentu známe požadavky kladené na mobilní nemocnice, očkovací centra proti koronavirům a dočasné sklady léčiv:

Rychlé zavedení hygienických a procesních předpisů v očkovacích centrech

Při plánování těchto zařízení je třeba vzít v úvahu počet pacientů a personálu na metr čtvereční, odkládání ochranných masek, dezinfekční stanice a jasně srozumitelnou cestu od registrace do ošetřovny k východu a oddělení veřejných a neveřejných prostor. Tyto a další aspekty s vámi rádi individuálně probereme.

Cirkulace vzduchu a dezinfekce povrchu

Společně s našimi partnery zajišťujeme také klimatizaci a vytápění, zejména nyní v zimě. Cirkulaci vzduchu lze zajistit také instalací výměníků vzduchu.
Materiál použitý na přepážky nebo plachty usnadňuje pravidelnou dezinfekci celé konstrukce stanu nebo haly.
Jsme vám k dispozici po celém Německu a rádi zodpovíme všechny vaše dotazy týkající se plánování, realizace a následného zpracování. I když je to třeba udělat rychle – jsme tu pro vás s naším vysoce flexibilním týmem.

Testovací stany COVID půjčovna stanů Mehlhose

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.