Těžké plachty z PVC – dokonalá ochrana

Jednou z hlavních výhod průmyslových a skladovacích stanů oproti jiným prostorovým řešením je jejich flexibilita v kombinaci se stabilitou. Konstrukci lze rychle sestavit na nejrůznějších površích, je stabilní a v případě potřeby ji lze snadno přemístit nebo rozšířit. Stejné požadavky platí pro střešní krytiny a boční stěny z PVC plachet. Jsou prefabrikovány pro příslušnou velikost ložiska a lze je stejně rychle a snadno smontovat.

Podrobný přehled o vlastnostech těchto těžkých plachet a o tom, k čemu jsou vhodné, najdete v následujícím článku.

Materiál a barvy plachet

Plachty jsou vyrobeny z těžké PVC tkaniny, kterou známe například z nákladních automobilů. Tato plachtovina s gramáží až 650 g/m2 je velmi pevná a stabilní. Chrání zboží uvnitř před povětrnostními vlivy a vnějším přístupem, například krádeží. Má povrchovou úpravu odpuzující nečistoty a je chráněn proti plísním. Plachty z těžké tkaniny od společnosti Zeltverleih Mehlhose jsou k dispozici ve dvou základních verzích: průsvitné a neprůhledné.
Průsvitné plachty z PVC se skládají z velmi světlé, bělavé tkaniny, která propouští část přirozeného slunečního světla. Přestože jsou plachty neprůhledné, jsou uvnitř zachovány podmínky přirozeného osvětlení podobné dennímu světlu. Například v hale můžete během dne snadno pracovat bez dalších zdrojů světla.

Neprůhledné plachty z PVC jsou rovněž vyrobeny ze světlé tkaniny, ale již nepropouštějí světlo. Tyto těžké plachty jsou vhodné pro úplné zatemnění vnitřních prostor skladu (např. pro zemědělské skladování). Tyto plachty lze také použít k osvětlení interiéru, aniž by unikající světlo rušilo okolí (např. pro 24hodinové ohrazení staveniště ve městech).

PVC plachty: protipožární ochrana a teplotní odolnost

Těžké plachty z PVC od společnosti Zeltverleih Mehlhose odolávají vysokým teplotám a jsou nehořlavé podle normy DIN-4102 (třída požární ochrany B1). To znamená, že pokud dojde k požáru, neposkytují požáru žádnou další podporu a po odstranění zdroje požáru uhasnou samy. Tímto způsobem významně přispíváte k požární ochraně. Zároveň odolávají i těm nejnižším teplotám a zůstávají stabilní a pružné i při teplotách pod bodem mrazu, aniž by zamrzly, zlomily se nebo roztrhly. Dokonale se hodí pro spolehlivou ochranu vašeho zboží po celý rok.

Těžké textilní plachty z PVC

Možnost použití plachet: izolace a klimatizace

Pokud je to pro váš skladovací prostor nezbytné, lze průmyslové stany a skladovací stany plánovat také s klimatizací. K tomuto účelu nabízí společnost Zeltverleih Mehlhose speciální dvouvrstvé plachty z PVC. Tyto plachty jsou pevnější a silnější a mají uvnitř zabudované vzduchové komory. Stagnující vzduch je velmi špatným vodičem teploty, takže malé vzduchové komory slouží jako dobrá izolace proti teplu a chladu. To znamená, že termální haly lze realizovat s vhodnými klimatizačními jednotkami a příslušenstvím (rovněž k dispozici u Mehlhose Tent Hire).
Závěr: PVC plachty z těžké tkaniny od společnosti Zeltverleih Mehlhose jsou optimální kombinací stability a flexibility, vhodnou pro širokou škálu použití. Při správném používání vydrží mnoho let.
A pokud se něco stane, plachty lze rychle vyměnit nebo dokonce opravit.

Máte dotazy k našim plachtám z PVC, oblastem použití, speciálním barvám nebo příslušenství?
Pak nás nezávazně kontaktujte:

Jednoduše použijte náš pohodlný kontaktní formulář nebo nám zavolejte na číslo 035875 – 60024.

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.