Vše pod stanem 2018

Aktuální informace na přelomu roku

Rok se chýlí ke konci a mnohé se podařilo. Rok 2018 byl pro společnost Zeltverleih Mehlhose GmbH velmi rušný. Pro naše zákazníky bylo postaveno mnoho skladovacích stanů a stanů. Naši zaměstnanci neúnavně pracovali po celé Evropě s odbornými znalostmi a nadšením. Žádný projekt nebyl příliš složitý, žádná zakázka příliš rozsáhlá. Ať už se jedná o skladovací stan, průmyslový stan nebo izolovanou halu, abyste mohli nerušeně pokračovat v podnikání i v chladném období: Vše bylo realizováno pro naše klienty k jejich plné spokojenosti.

Skladovací stany a sklady v roce 2019

Nyní je tedy čas ukončit rok 2018. Společnost Zeltverleih Mehlhose GmbH si proto od 21. prosince 2018 do 2. února 2019 bere přestávku, aby načerpala energii pro nadcházející projekty v roce 2019. V roce 2019 dojde také k řadě interních inovací. Pro naše zákazníky budeme mimo jiné připraveni s novým sídlem společnosti a nejnovějšími technologiemi pro stany, sklady a průmyslové haly pro ještě průkopničtější a inovativnější projekty. Zvýšená skladovací kapacita nám také umožní ještě rychleji a pružněji reagovat na požadavky zákazníků.

Děkujeme

Nechceme však ukončit rok bez poděkování: rádi bychom proto poděkovali všem našim zákazníkům za důvěru, kterou nám projevili, a za odborné znalosti našich zaměstnanců. Rádi bychom poděkovali našim dodavatelům za vynikající spolupráci. A rádi bychom poděkovali našim zaměstnancům za jejich neúnavné úsilí.

Přejeme všem krásné Vánoce a dobrý vstup do roku 2019!

Vaše půjčovna stanů Mehlhose GmbH.

Pronájem stanů Mehlhose Průmyslové haly Skladovací stany

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.