Výroční zpráva za rok 2019: Více průmyslových a skladovacích stanů

Rok 2019 je za námi. Výsledkem je více zakázek a prací, které lze realizovat pouze s patřičně kvalifikovaným personálem a dovednostmi. A rok 2020 už máme plně pod kontrolou, pokud jde o objednávky. Přesto bychom rádi využili této příležitosti a ohlédli se za uplynulým rokem.

Trend: rostoucí poptávka po skladových a průmyslových budovách, které lze postavit rychle a v krátkém čase.

Nejdůležitějším poznatkem roku 2019 bylo, že průmysl a obchod potřebují stále více řešení stanů a hal, která lze realizovat v krátkém čase ve srovnání s rokem 2018. Ať už jde o zvýšení skladovacích kapacit, alternativní řešení přestaveb na hlavní budovy nebo možnost rychlého rozšíření výrobní kapacity. Poptávka po průmyslových a skladovacích stanech byla mnohem vyšší než v roce 2018.

Klimatizace a ochrana proti povětrnostním vlivům: od speciálního požadavku po kvazi standard

K tomu, že se stále častěji používá stabilní halový systém s odpovídající ochranou proti vlhkosti a povětrnostním vlivům, přispělo i počasí, které je nyní velmi náchylné k extrémům. Společně s přizpůsobenou regulací klimatu zajišťuje konzistentní podmínky prostředí pro skladované zboží a výrobní stroje. Riziko poškození výrobků ve skladu nebo poruchy strojů bylo pro mnoho našich zákazníků příliš vysoké.

Rozvoj personálu a dovedností

Každou společnost podporují její zaměstnanci. A každá společnost nese odpovědnost za své zaměstnance. Jen tak můžeme našim zákazníkům poskytovat služby na odpovídající úrovni odbornosti, kvality a bezpečnosti. Díky vlastnímu úsilí a našim požadavkům se mnoho našich kolegů zúčastnilo školení a v roce 2019 se zúčastnilo dalšího vzdělávání. Ať už v oblasti bezpečnosti práce, první pomoci, nebo také v technických a logistických záležitostech, jako jsou řidičské průkazy na teleskopické vysokozdvižné vozíky nebo nákladní automobily. Naši zaměstnanci si s radostí a zájmem rozšiřují, obnovují nebo prohlubují své odborné znalosti, aby mohli našim zákazníkům nabídnout ty nejlepší služby. Za to bychom chtěli všem našim zaměstnancům poděkovat! Výrazně se také zvýšil počet našich zaměstnanců a jejich průměrný věk je stále mladší. Těšíme se na mnoho společných let!

Celoevropská poptávka po řešeních pro haly a stany

Evropa se stále více sbližuje. V důsledku toho jsme byli stále častěji nuceni zpracovávat evropské objednávky. Naše haly a stany jsme postavili například v Polsku a České republice, ale také jsme poskytli termální haly na míru pro vzdálené členské státy EU, jako je Maďarsko.

Celkově byl rok 2019 nabitý událostmi a informacemi. A plni radosti a důvěry se nyní díváme do roku 2020!

Pronájem stanů Mehlhose Průmyslové stany Pronájem skladovacích stanů

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.