Zima se blíží – připravte si haly a stany

Příprava průmyslových stanů, skladovacích stanů a hal na chladnou sezónu
„Zima se blíží“ – i když v Německu netrvá chladné období tak dlouho jako v Západozemí, bojujícím kontinentu televizního hitu „Hry o trůny“ – varovná slova lorda Eddarda Starka platí i zde.

Extrémní povětrnostní podmínky vyžadují pozornost a přípravu

Ledové teploty až -40 stupňů Celsia, mrazivé bouřky a vichřice, sníh a mrznoucí déšť – i takové extrémy zaznamenali meteorologové v posledních letech v Německu. Infrastruktura v naší zemi se může rychle dostat na hranici svých možností a výpadky elektřiny nebo kolaps regionální dopravy mohou zastavit veřejný život. Obchodní podniky, zemědělské podniky a veřejné instituce a neziskové organizace musí být dobře připraveny, pokud chtějí v takových situacích vhodně reagovat.

Tepelně izolované haly poskytují ochranu před povětrnostními vlivy

S blížící se zimou je třeba zazimovat výrobní prostory, sklady, dílny a další budovy. Stroje a systémy, vozový park i vlastní infrastruktura podniku musí být chráněny před chladem a pronikající vlhkostí. Mnoho výrobních procesů nesnese kolísání teplot a velmi složité digitální řídicí systémy nebo optické senzory jsou na ně obzvláště citlivé. Ochrana před zimou zároveň znamená i vytvoření zásob a nákup vhodného vybavení, které zajistí nepřetržitou výrobu po několik dní.

Navrženo pro izolaci a ochranu

Jednou z možností jsou termální haly, které nabízí například společnost ZVM Zeltverleih Mehlhose GmbH. Tyto speciálně vybavené průmyslové a skladovací stany zajišťují stálou teplotu a chrání před větrem a vlhkostí. Tepelné haly s hliníkovým rámem, který se i při teplotních výkyvech jen mírně rozpíná.
tepelně izolované boční panely v sendvičové konstrukci pro vysokou tepelnou izolaci
dvouplášťová střecha s průhlednou membránou, která propouští světlo a bezpečně snáší zatížení sněhem.
Zimní ochrana stávajících skladů a ocelových hal
Průmyslové a skladové stany a ocelové haly s lehkou konstrukcí jsou u německých firem obzvláště oblíbené, protože je lze flexibilně přizpůsobit specifickým požadavkům. Dokonce i již používané komerční budovy lze zazimovat později.

Následná ochranná opatření pro stávající řešení haly

Vyškolení poradci společnosti ZVM Zeltverleih Mehlhose GmbH doporučují svým zákazníkům, aby na boční panely hal instalovali dodatečné izolační prvky a aby podlahy vyhloubili. Kromě tepelně izolačních opatření lze výrobní haly a sklady vybavit také účinnými topnými systémy, které zajišťují stálou teplotu v místnostech. Klimatizační systémy, které zaručují konstantní teplo i v létě, jsou vhodné pro obzvláště citlivé výrobní procesy.

 

Půjčovna stanů Mehlhose zimní skladovací stany průmyslové stany chladné

S individuálním poradenstvím pro řešení konkrétní situace

Vše o stanech – pod tímto heslem se společnost ZVM Mehlhose GmbH vyvinula ve specialistu na průmyslové a skladovací stany. To znamená, že dnes lze vyřešit téměř jakýkoli prostorový problém – rychle a s nízkými náklady. Předpokladem je individuální analýza specifických požadavků klienta a odborné poradenství. Právě na to jsme zaměřili naše služby zákazníkům. Naše nabídka zahrnuje prodej robustních ocelových hal a univerzálních průmyslových stanů od známých výrobců i jejich pronájem.

Žádný koncept haly není nemožný

Samozřejmě zazimováváme i stávající nemovitosti. Modulární konstrukce tepelných hal nabízí nejlepší podmínky pro přizpůsobení. Jejich maximální šířka je 25 metrů na loď. Větší šířky však lze dosáhnout i instalací několika polí vedle sebe. Výška okapu může dosáhnout až 7 metrů. Jako základna postačí rovný povrch. Ověřitelnou strukturální analýzu dodává výrobce.

Užitečné doplňkové vybavení pro průmyslové haly a sklady

Haly jsou vybaveny osvědčeným zařízením – elektroinstalace, topení, klimatizace a řídicí technika pocházejí od spolehlivých partnerských firem. Díky krátké době schvalování a efektivnímu montážnímu oddělení lze většinu projektů našich zákazníků realizovat ve velmi krátké době.

Dobré vybavení na zimu

V následujících dnech by podniky měly urychleně zkontrolovat, zda jsou výrobní haly a sklady dostatečně chráněny před zimním počasím. Naši zákazničtí poradci vám rádi pomohou s odpovídající kontrolou stávajících budov. Rádi vám doporučíme vhodná opatření pro zimní ochranu a odhadneme náklady. Ať už chcete prodat nebo pronajmout tepelné či ocelové haly, poskytneme vám také nezávaznou nabídku.

3 kroky k pronájmu haly

Sebastian Schwär Kontaktní osoba pro pronájem stanu MEHLHOSE

1.

Odeslat žádost

Záruka reakce 24 hodin denně a rychlá realizace projektu. I v případě naléhavých požadavků najdeme řešení pro každou výzvu.

+49 35875 / 60024

kontakt@zeltverleih-mehlhose.de

2.

Plánování projektu

V průběhu celého procesu jsme vám k dispozici jako poradci. Náš plánovací tým prověří vaše rámcové podmínky a poradí vám se všemi aspekty schvalování a pojištění vašeho projektu.

3.

Realizace
Projektu

Na náš montážní tým se můžete spolehnout! Díky systémové konstrukci lze naše průmyslové haly rychle dodat, sestavit a kdykoli flexibilně rozšířit.