Vyžádat nabídku

+42 0777 557 538

email hidden; JavaScript is required

zkušenost a kompetence

o nás - Zeltverleih Mehlhose GmbH

Přes 26 let v nasazení

Naše společnost byla založena v roce 1993 a od roku 1999 figuruje jako Zeltverleih Mehlhose a specializuje se na rozsáhlé služby jako prodej, pronájem nebo montáž průmyslových stanů, skladovacích stanů, lehkých stavebních hal, párty stanů a nestandartních konstrukcí, speciálně stany na staveništích např. z bezpečnostních, ekologických a ochraných důvodů patří do naší firemní kompetence. Pro spolehlivou a přesnou realizaci Vašich projektů dáme rádi vše: pot, nápady a kompetenci. Proto, aby na konci stálo dílo, za které se nemusíme stydět a vyhovovalo všem požadavkům


Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Věřte nám

26 LET

zkušenost

rychlá

odezva

individuální

modulární řešení

Rychlá

dodávka a montáž

Nejlepší

zhodnocení peněz

Evropa

dostupnost
Einsatzgebiete der ZVM GmbH

Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Vyžádejte si bezplatnou nabídku