Vyžádat nabídku

+42 0777 557 538

email hidden; JavaScript is required

Podpora s konceptem: řešení stanů pro kuminity
Podpora s nápady

Podpora s konceptem: řešení stanů pro kuminity

Alles was Zelt: nouzové ubytování a komunální služby

Nejpozději při trvalé uprchlické situaci je pro komunity, města a obce ubytování osob důležité téma. Často nastane problém najít narychlo dostačující ubytovací prostory. Proto je potřeba najít flexibilní a lidské řešení pro delší dobu. Ale také pro nouzové situace a havárie (např. při evakuaci, záplavách nebo nálezu bomb) mohou být poskytnuty regionální nebo komunální nekomplikované ubytovací možnosti. To se týká jak postižených osob, tak i zachraňujících osob. Tady přicházejí na řadu flexibilní a rychlá řešení od Zeltverleih Mehlhose.

Flexibilita, odolnost, komfort

Nouzové ubytování od Zeltverleih Mehlhose mohou být zřízena bez ukotvení a jsou tak velmi flexibilní pro lokální možnosti. Postavení je rychlé a bez poškození podkladu – také u asfaltových a dlažděných ploch. Tyto ubytovací stany mohou být individuálně vybaveny termo – vnitřní stěnou, vytápěním a podlahou. Proto jsou vhodné za každého počasí, roční dobu a také pro dlouhodobé ubytování osob – až do 2000 m2 užitné plochy pro ubytování. Modulární koncepce umožňuje měnit šířku a výšku celé stavby a reagovat tak včas na nastalou situaci.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.

Příklady použití našich individuálních řešení hal

poradenství

Einsatzgebiete der ZVM GmbH

Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Vyžádejte si bezplatnou nabídku

Věřte nám

26 LET

zkušenost

rychlá

odezva

individuální

modulární řešení

Rychlá

dodávka a montáž

Nejlepší

zhodnocení peněz

Evropa

dostupnost