Vyžádat nabídku

+42 0777 557 538

email hidden; JavaScript is required

Stanová řešení pro průmysl a výrobu
Inovativní. Produktivní. Flexibilní.

Stanová řešení pro průmysl a výrobu

Alles was Zelt: lehké stavební haly a stanové haly

Zeltverleih Mehlhose podporuje podniky také s řešením pro krátkodobé získání prostor pro Vaše podnikání. Nezávisle na tom, zda je potřeba krádkodobé rozšíření kapacit nebo dlouhodobé navýšení skladovacích prostor, naše lehké stavební haly a stanové haly splní Vaše požadavky. Na přání Vám poradíme s plánováním a provedeme Vás krok po kroku až po konečnou montáž, kterou provede náš zkušený montážní tým. K tomu můžete využít také statické posudky k našim produktům. Tak ušetříte při realizaci drahocenný čas a zredukujete tak náklady.

Renovace, rozšíření, novostavba

Obchodní podniky využívají naše haly například jako dočasné sklady nebo prodejní prostory během renovace, aby nebylo nutné přerušit provoz. Použité haly nebo stany je možné vytápět a mohou být proto využívány i v chladných měsících v roce. Podlahové elementy jsou zatížitelné až do 800 kg/m2 a jsou tak vhodné pro prezentaci všech možných produktů. Také sezónní prodej artiklů (artikly na dovolenou, vánoční nabídky) může být bez komplikací zahájen a znovu ukončen.
Výrobní podniky (např. automobilový průmysl) navyšují s našimi halami ve výrobní spičce kapacitu. V potaz přícházejí lehké stavební haly nebo ocelové haly pro spolehlivou ochranu nachylných strojů nebo drahých výrobních linek. Nabízíme například dočasné výrobní haly pro pískování nebo lakýrnické práce, kde jsou kladeny nároky na protipožární ochranu.

Plánujete nový projekt ve Vašem podniku, nabídneme Vám řešení k dočasnému zastřešení. Tak bude Váš projekt během stavební fáze chráněn proti povětrnostním vlivům. Lehké stavební haly od Zeltverleih Mehlhose nabízejí hospodárnou alternativu pro nové projekty nebo dlouhodobé navýšení kapacit. K tomu Vás rádi doprovodíme od plánovácí fáze až po předání klíče od Vašeho hotového projektu.

poradenství

Einsatzgebiete der ZVM GmbH

Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Vyžádejte si bezplatnou nabídku

Věřte nám

26 LET

zkušenost

rychlá

odezva

individuální

modulární řešení

Rychlá

dodávka a montáž

Nejlepší

zhodnocení peněz

Evropa

dostupnost