Vyžádat nabídku

+42 0777 557 538

email hidden; JavaScript is required

Řešení pro armádu a pomocné organizace
Pomáhat. Chránit. Skladovat.

Řešení pro armádu a pomocné organizace

mobilní nemocnice, záchranná služba, mobilní dílna!

Různé pomocné organizace nebo armáda jsou nasazovány jak v mírových, tak i krizových dobách doma i v zahraničí a operují často za extrémních podmínek. Aby bylo umožněno nasazení kdykoli, nabízí Zeltverleih Mehlhose stanové haly a stany pro různé požadavky a způsoby využití. Záchranná služba je například potřeba při pořádání větších akcí a vyžaduje záchrané stany pro zraněné. Technický pomocný institut, hasiči a jiné humanitní organizace kladou důraz při svých nasazení často na mobilní prostory. K tomu patří bezpečné skladování potřebného vybavení, klimatické aspekty nebo péče o poškozené. Také nasazení záchranáři potřebují adekvátní a bezpečné ubytování.
Vojenské organizace podporuje Zeltverleih Mehlhose cíleně u renovace nebo slučování podpůrných bodů. Tam přichází na řadu řešení jako mobilní dílny respektive dočasné haly jako zimní sklady pro techniku a vybavení pro nasazení. Ale také v přívětivějších dobách mohou být naše stany nebo haly použity na výstavách a veletrzích pro ukázku služeb a prezentaci různých organizací.

Flexibilní, robustní, spolehlivý

Stanové haly a stany od Zeltverleih Mehlhose poskytnou až 500 m2 plochy. Mohou být vybaveny flexibilně zátěžovou podlahou respektive s pevným nebo flexibilním opláštním. V každém případě ručí robustní konstrukce a odborné ukotvení za vysokou pevnost. Spolehlivá montáž je díky naší zkušenosti i za ztížených podmínek samozřejmostí. Od nás použité materiály a zabudované elementy jsou vysoce kvalitní a garantují robustnost a spolehlivost.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.

Příklady použití našich individuálních řešení hal

poradenství

Einsatzgebiete der ZVM GmbH

Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Vyžádejte si bezplatnou nabídku

Věřte nám

26 LET

zkušenost

rychlá

odezva

individuální

modulární řešení

Rychlá

dodávka a montáž

Nejlepší

zhodnocení peněz

Evropa

dostupnost