Vyžádat nabídku

+42 0777 557 538

email hidden; JavaScript is required

Stanové řešení pro stavby a staveniště
mobilní nemocnice, záchranná služba, mobilní dílna!

Stanové řešení pro stavby a staveniště

výškové stavebnictví, pozemní stavebnictví, silniční stavebnictví, sanace

Stavební branže přináší často speciální požadavky na flexibilitu a reakční dobu Vašeho dodavatele. Zeltverleih Mehlhose je k tomuto zařízeno a je tak partnerem stavebních firem různých specifikací. Nabízíme vhodná řešení stanů a hal. Jako přechodná pracoviště ve stavitelství, stravovací prostory továren, jako ochrana citlivých materiálů nebo ochrana proti počasí při dlouhodobých stavebních činostech – průmyslové stany, skladovací stany nebo lehké ocelové haly Vám nabízí Zeltverleih Mehlhose jako správné řešení pro Váš stavební projekt. K tomu Vám garantujeme, že budou zaručeny na stavbě vysoké požadavky jako kvalita, bezpečnost a hospodárnost použitých produktů. Tak ručíme za důležitou ochranu Vašich zaměstnanců a bezpečnost Vašich projektů.

Průmyslové stany nabízí mobilitu, bezpečnost a efektivitu

Obzvláště v silničním, mostním nebo železničním stavitelství: u mobilních nebo časově náročných projektů vznikají v mnoha ohledech zvláštní kritéria, aby se projekt mohl bezpečně a efektivně realizovat. S vhodným řešením, stany a halami od Zeltverleih Mehlhose stojí stavebníci a stavební firmy na správné straně. To platí zejména pro sezóní dočasná pracoviště, která musí být rychle postavena a rozebrána a bezpečnostní a hospodárné požadavky nesmějí být sníženy. U dlouhodobých a statických projektů se zvýšenými nároky (např. ohnizdornost kvůli dlouhodobým svářečským pracím nebo pískování oceli a lakýrnickým pracím), doporučujeme primárně použití vhodných hal – jak lehké stavební haly nebo ocelové haly. Na produkty od Zeltverleih Mehlhose jsou k dispozici odpovídající TÜV- a statické dokumenty pro stavební plánování a bezpečnost. Rádi Vás podpoříme na přání ve fázi plánování s našimi zkušenostmi pro praktické řešení ve stavební branži – a převezmeme se zkušeným týmem také dopravu a montáž.

Kontaktování osobně nám líbilo pro podrobnější informace nebo dotazy týkající se jednotlivých řešení.

poradenství

Einsatzgebiete der ZVM GmbH

Můžete na nás stavět všude – nebo s námi

Naše nasazení je prakticky všude. Od Horní Lužice přes východní Sasko napříč celou spolkovou zemí, tak jako v silných hospodářských centrech jako Drážďany, Mnichov, Frankfurt, Norimberk, Lipsko a Porúří jsou naše montážní týmy nasazovány znovu a znovu. Na základě naší geografické polohy můžeme naše služby nabízet také v sousedních EU-zemích Česku a Polsku a také jsme tam už úspěšně projekty realizovaly.

Vyžádejte si bezplatnou nabídku

Věřte nám

26 LET

zkušenost

rychlá

odezva

individuální

modulární řešení

Rychlá

dodávka a montáž

Nejlepší

zhodnocení peněz

Evropa

dostupnost