Řešení mobilních hal Půjčovna stanů Mehlhose Obr.3

Mehlhose

Řešení hal a stanů všeho druhu, celoevropsky a flexibilně

Ať už chcete zastřešit cokoli, najdeme pro vás optimální řešení! Pokud jde o haly a stany, které vyhovují vašim potřebám, můžete se na nás spolehnout!
Působíme nejen v Horní Lužici a Sasku, ale v celé Evropě. Přitom překračujeme hranice – všechny produkty a služby nabízíme mezinárodně, včetně sousedních zemí Polska a České republiky.

Naše vize

HALY A STANY MEHLHOSE Sebastian Schwär Kontaktní osoba

Sebastian Schwär

Vytváříme spolehlivě chráněné pracovní prostředí

Naše nabídka zahrnuje pronájem, montáž a prodej průmyslových hal, skladovacích stanů a dalších stanových řešení. Rychle, profesionálně a spolehlivě provádíme také montáže jednotlivých speciálních konstrukcí.

Vše, co je stan, je u nás špičková kvalita. Naše dlouholeté zkušenosti a úspěšná realizace nejnáročnějších projektů, stejně jako úzká spolupráce s našimi klienty, nám umožnily získat rozsáhlé praktické znalosti. To nám umožňuje úspěšně zvládnout i náročné a časově kritické požadavky. Používáme řešení hal a stanů od renomovaných společností, jako jsou Losberger a Haltec.

Naše hodnoty

Spolehlivé
Flexibilní
Blízko zákazníka

spolehlivost

Řešení hal a stanů na míru pro vaši firmu od roku 1997.

Průmyslové haly a skladovací stany MEHLHOSE jsou zárukou bezkonkurenční kvality a spolehlivosti. Díky profesionalitě a zkušenostem jsme vaším partnerem při pronájmu hal a stanů. Zákazníci z celého Německa a mnoha evropských zemí oceňují naše rozsáhlé odborné znalosti v tomto segmentu.

80 000 metrů čtverečních skladovacích prostor: Naše interní zdroje nám umožňují realizovat projekty nezávisle a spolehlivě v rámci dohodnutého harmonogramu. Podpoříme vás v celém procesu: od plánování přes dodávku až po montáž a demontáž vašeho halového systému. Můžete se na nás spolehnout!

Flexibilní

Rychlé, flexibilní a přizpůsobené.

Naše celoevropská logistická síť nám umožňuje rychle a pružně reagovat, a to i na požadavky v krátkém čase. Vždy najdeme optimální řešení pro vaše požadavky, bez ohledu na velikost výzvy. Společnost Zeltverleih Mehlhose zaručuje individuální a rychlou realizaci vašeho halového systému.

Díky modulární konstrukci lze naše stany a haly rozdělit na jednotlivé kompaktní části a jsou individuálně rozšiřitelné. Díky našemu velkému skladu můžeme zaručit vysokou dostupnost dalších modulů a komponent.

Blízko zákazníka

Každá výzva vyžaduje řešení na míru.

Na vaši poptávku odpovíme do 24 hodin a budeme vás podporovat po celou dobu projektu – od poptávky až po plánování, výstavbu a demontáž průmyslové haly.

Úzce s vámi spolupracujeme, abychom pochopili a splnili vaše potřeby. Dokážeme úspěšně realizovat i náročné projekty a velké výzvy. Naše reference dokládají naše zkušenosti a profesionalitu při realizaci stanů a hal pro různá odvětví.

Tým MEHLHOSE

MEHLHOSE Team 2023

MEHLHOSE - plné nasazení pro vaši halu

Zkušenosti

Zkušenosti od roku 2007

"Nejde to, neexistuje!"

volitelné

Individuálně volitelné

Modulární konstrukce

vlastní montážní tým

Vlastní montážní tým

Flexibilní a kompetentní

Celoevropský

Flexibilní a kompetentní

Široká oblast použití

Rychlé dodání

Nejrychlejší dodání

Celoněmecká logistická síť

Poradenství a doprovázení

Poradenství a vedení

Od A do Z

Oblasti použití

Odvětví průmyslu

Průmysl

Stavebnictví

Stavebnictví

Komunální sektor

Obce

Komunální sektor

Obce

Odvětví zdravotní péče

Zdravotní péče

Odvětví obchodu

Obchod

Výrobní odvětví

Výroba

Odvětví zdravotní péče

Zdravotní péče

Můžete na nás stavět všude - nebo s námi

Naše působiště je prakticky všude - na celém Německém území. Naše montážní týmy jsou rozmístěny od Horní Lužice až po hospodářská centra, jako jsou Drážďany, Mnichov a Frankfurt. Vzhledem ke geografické poloze sídla společnosti můžeme naše služby nabízet i v dalších zemích, například v České republice, Polsku, Maďarsku, Švýcarsku a Nizozemsku, a pokaždé jsme tamní projekty úspěšně zvládli.

Kontaktní formulář

Rádi se vám budeme věnovat osobně!
Jednoduše nám pošlete zprávu se svým požadavkem a my se vám okamžitě ozveme.

    *=Povinná pole

    Zde si můžete stáhnout podklady, jako jsou půdorysy nebo konstrukční plány.
    požadavky. Až 4 x 4 MB, podporované formáty souborů: jpeg|jpg|pdf|png|doc|docx|xls|xlsx|ppt|pptx|txt|rtf|odt|ods|odp|mp4